Božićno – novogodišnji turnir ”Doboj 2018”: Izvučene grupe za omladinske kategorije

Izvučene su grupe za omladinske kategorije na Božićno – novogodišnjem turniru ”Doboj 2018”.

2009 GODIŠTE:

GRUPA A (2.1.2018): Geokop (Petrovo), NK TOŠK (Tešanj), ŠF Ačko (Doboj), FK Sloga ”Mass light” (Doboj).

GRUPA B (8.1.2018): FK Željezničar (Doboj), Mass light (Petrovo-Doboj), ŠF Rudanka, FK Sloga 2.

2008. GODIŠTE:

GRUPA A (2.1.2018): NK TOŠK (Tešanj), FK Sloga ”Svadbeni salon Laguna” (Doboj), BAAP talent liga (Pelagićevo).

GRUPA B (3.1.2018): BH Barca (Doboj Jug), Proleter Inter lignum (Teslić), FK Sloga ”Mass light” (Doboj).

GRUPA C (8.1.2018): ŠF Ačko (Doboj), FK Željezničar (Doboj), Proleter (Tuzla).

2007. GODIŠTE:

GRUPA A (3.1.2018): Borac (Jelah), FK Željezničar (Doboj), FK Sloga ”Svadbeni salon Laguna” (Doboj).

GRUPA B (3.1.2018): NK TOŠK (Tešanj), ŠF Ačko (Doboj), FK Crvena zvezda ŠF Evrogol (Pelagićevo), BH Barca (Doboj Jug).

PREDPIONIRI (05/06):

GRUPA A (4.1.2018): ŠF Rudanka, FK Tekstilac 2006 (Derventa), ŠF Ačko (Doboj), FK Sloga ”Dr,Konatar” (Doboj).

GRUPA B (4.1.2018.): Novi Šeher, FK Tekstilac 2005 (Derventa), FK Sloga ”Proda komerc” (Doboj).

GRUPA C (4.1.2018): NK Orahovica 74, FK Željezničar RTV Doboj, ŠF Prijatelji (Brod).

PIONIRI (03/04):

GRUPA A (4.1.2018): FK Željezničar RTV Doboj, Sloga (Doboj), Kafe bar Škorpion (Osinja).

GRUPA B (4.1.2018): AF Sporting (Teslić), Štrumfovi, FK Sloga ”Trgovačka radnja” (Doboj).

KADETI (01/02):

GRUPA A (5.1.2018): NK Mladost (Brijesnica), Kafe bar Moskva (Doboj), Pab Fort (Doboj), Mladi SDS Centar 11 (Doboj).

GRUPA B (5.1.2018): MBA Doboj, Sloga (Doboj), Hifa Oil (Tešanj).

JUNIORI (99/00):

GRUPA A (5.1.2018): Menplast Profi, Radio Usora, Sloga ”D&S Komerc” (Doboj).

GRUPA B (5.1.2018): DOO Terc (Prnjavor), Turistička organizacija Teslić, Mando 5 (Modriča).

GRUPA C (5.1.2018): NK Gradina (Srebrenik), Eurostil (Pridjel), SU Drinić

RTV DOBOJ

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *